Montaż & instalacje nagłośnieniowe

Potrzebujesz nagłośnienia dla gastronomii? Kościoła? A może chcesz zadbać o nagłośnienie na sali obrad w urzędzie? Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Oprócz sprzedaży sprzętu audio wykonujemy instalacje nagłośnieniowe obiektów handlowych, sakralnych (głównie kościołów), sal konferencyjnych. Nagłośniamy obiekty sportowe takie jak sale gimnastyczne i hale sportowe. Instalujemy systemy dźwiękowe w sklepach, fabrykach, halach magazynowych i innych obiektach wielkopowierzchniowych. Wykonujemy projekty, instalacje i konserwacje systemów nagłośnienia we wszystkich lokalizacjach gdzie potrzebna jest komunikacja dźwiękowa lub tło muzyczne.

test image

Obrazek: Przedstawienie informacji 1.1

Oferujemy wysokiej jakości sprzęt firm:

 • APART AUDIO
 • JBL
 • MACKIE
 • RCF
 • ELECTRO VOICE
 • LDM
 • EAW
 • ALTO

Zapewniamy również opiekę serwisową, oraz szkolenie pracowników z obsługi wdrożonego systemu.

Nagłośnienie dla szkół

Wykonujemy profesjonalne projekty i wdrożenia nagłośnienia w szkołach, zarówno w salach gimnastycznych, aulach, salach lekcyjnych a także na korytarzach. Oferujemy Państwu również modernizację i konserwację istniejącej już instalacji nagłośnieniowej.

Nagłośnienie dla kościołów i obiektów sakralnych

Nagłośnienie kościołów i budynków o wysokim stropie to nie lada wyzwanie ze względu na panujący tam pogłos, dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego sprzętu nagłaśniającego oraz odpowiednie rozmieszczenie głośników. Bardzo ważne jest to, aby odpowiedniej jakości i głośności muzyka oraz czysta i wyraźna mowa pozwalała w pełni zaangażować się w modlitwę.

Nagłośnienie sal konferencyjnych

Podstawowym elementem sali konferencyjnej jest niezawodny system audio. Dzięki niemu uczestnicy konferencji mają możliwość sprawnej komunikacji. Zarówno odpowiednio dobrane mikrofony, głośniki oraz ich rozmieszczenie mają duży wpływ na jakość każdej konferencji a dobrze skonfigurowany sprzęt do zarządzania dźwiękiem ułatwi pracę nawet dużej liczbie osób.

Nagłośnienie sal obrad

naglosnienie sal obrad w urzedach

Odpowiednio dobrane nagłośnienie znacząco podnosi komfort pracy radnych i samorządowców, mieszkańców biorących udział w posiedzeniach rady miasta jak i tych, którzy posiedzenia i komisje oglądają za pomocą transmisji internetowej live. Zwłaszcza w tym ostatnim przypadku bardzo ważne jest aby każda z osób biorących czynny udział w obradach była dobrze słyszalna. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez firmę Audio-Technica możemy m.in. zapobiegać i niwelować sprzężenia oraz nagrywać obrady poprzez nagrywarkę wbudowaną w tzw. jednostkę centralną, która jest sercem całego systemu.

Nagłośnienie dla sklepów

W sklepach odzieżowych, spożywczych a także supermarketach bardzo ważną rolę odgrywa system nagłośnienia. To dzięki odpowiednio dobranej muzyce osoba zarządzająca sklepem może wpływać na nastrój klientów, który przekłada się na dokonywanie wyborów o zakupie. Drugą istotną rzeczą wpływającą bezpośrednio na klientów są komunikaty głosowe i spoty reklamowe odtwarzane przez system audio, to dzięki nim osoba dokonująca zakupów może dowiedzieć się o szybkiej promocji lub o prowadzonej akcji wyprzedażowej. Projektujemy i wdrażamy systemy nagłośnienia dla powierzchni komercyjnych, zarówno małych jak i tych wielkopowierzchniowych. W zależności od powierzchni i rodzaju wnętrza, możemy użyć kolumn naściennych, sufitowych lub wykonać instalację, która będzie prawie niewidoczna dla klienta.

Nagłośnienie dla lokali gastronomicznych

 

Muzyka należy do kluczowych czynników wpływających na atmosferę i klimat panujący w lokalu gastronomicznym, dlatego ważne jest odpowiednie dobranie utworów jak i całego systemu nagłośnienia zainstalowanego w restauracji czy pubie. Wysokiej jakości nagłośnienie, zintegrowane z oświetleniem lub systemem multimedialnym daje właścicielowi olbrzymie możliwości stworzenia niepowtarzalnego klimatu w swojej firmie. Od ponad 15 lat współtworzymy klimat restauracji, barów, kawiarenek i innych lokalów gastronomicznych zapewniając im odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy, jego konfigurację, serwis i szkolenie pracowników.

Wykonaliśmy instalacje nagłośnieniowe m.in. dla:

 • Empik Kraków,
 • Empik Zakopane,
 • Kaplica Sióstr Nazaretanek w Rabce-Zdroju,
 • Cafe Europa Nowy Sącz,
 • Blachotrapez,
 • FitBar Nowy Sącz,
 • Jasna Górka – parafia Ślemień,
 • Dom weselny „Aleksandra” w Mszanie Dolnej,
 • Kościół Św. Teresy w Rabce-Zdroju.

Wybrane realizacje:

Zapraszamy do kontaktu

prokom-logotype-footer.png
Kasy fiskalne, oprogramowanie InsERT dla firm, outsourcing IT, komputery i laptopy, terminale płatnicze.
Partner Insert Rabka subiekt rachmistrz
Partner Brother Rabka urządzenia wielofunkcyjne drukarki