Montaż & instalacje multimedialne

Wdrożymy instalacje multimedialną, ścianę wideo lub system Digital Signage.

Z multimediami spotykamy się na każdym kroku. W radio, w telewizji, na szkoleniach, wystąpieniach, w galeriach handlowych czy sklepach, dlatego ważne jest aby w odpowiedni sposób je zaprezentować. Jakość obrazu i jakość dźwięku to dwa kluczowe elementy w tej dziedzinie. Zobacz jak możemy Ci pomóc.

Obrazek: Przedstawienie informacji 1.1

Instalacje multimedialne w salach konferencyjnych

Multimedia pozwalają na uatrakcyjnienie i urozmaicenie organizowanej konferencji, wystąpienia, szkolenia, kursu czy spotkania biznesowego. Nie są to tylko prezentacje multimedialne tworzone w PowerPoint ale i szereg innych elementów. Aby móc w pełni wykorzystać potencjał płynący z szerokiej gamy multimediów, należy zapewnić odpowiednią instalację multimedialną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu nawet najbardziej zaawansowanych instalacji. Dzięki temu, możemy Państwu zapewnić profesjonalnego usługi z tego zakresu, spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i świadczymy usługi doradcze podczas organizacji wydarzeń z wykorzystaniem instalacji multimedialnych.

Specjalnie dla Ciebie:

 • zaprojektujemy instalację,
 • dobierzemy odpowiedni sprzęt,
 • zamontujemy urządzenia,
 • poprowadzimy okablowanie,
 • ustawimy i wyregulujemy urządzenia.

Ściany wideo

Wyświetlanie treści na wielkoformatowych ekranach jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem stosowanym nie tylko w galeriach handlowych, ale również w mniejszych sklepach, instytucjach państwowych i obiektach biznesowych. Świetnie nadają się do tego ściany wideo, które możemy dowolnie modyfikować pod względem liczby monitorów ich wielkości i położenia. Dodatkowo, w zależności od miejsca w jakim mają się znajdować, budowane są z różnych typów monitorów, aby móc w jak najlepszy sposób oddać jasność i kolorystykę wyświetlanych materiałów. Dzięki doświadczeniu z zakresu budowy tego rodzaju systemów możemy zapewnić Państwu wsparcie, rozpoczynając już od procesu projektu, poprzez wybór sprzętu, jego instalację aż po konfigurację i opiekę serwisową.

Digital Signage

Oprócz instalacji ścian wideo zajmujemy się również wdrażaniem tzw. Digital Signage, czyli nowoczesnego sposobu przekazywania informacji (zarówno reklamowych, jak i informacyjnych) odbiorcom, dzięki wykorzystaniu sieci zintegrowanych ekranów cyfrowych. Zaletą Digital Signage jest możliwość zdalnego zarządzania siecią monitorów, oraz możliwość wyświetlania na nich dowolnej treści, zarówno statycznej grafiki jak i filmów wideo.

Dodatkowe atuty oprogramowania Digital Signage:

 • możliwość targetowania przekazu pod wybrane parametry (np. czas i miejsce, grupę docelową),
 • możliwość śledzenia reakcji odbiorcy w czasie rzeczywistym,
 • szybkość publikacji - możliwość zarządzania na bieżąco wyglądem prezentowanych treści,
 • minimalna obsługa systemu (wystarczy komputer z dostępem do Internetu),
 • elastyczność – system może przekazywać odbiorcom dowolne treści o dowolnej porze dnia,
 • automatyzacja – osoba zarządzająca systemem ma możliwość ustawienia harmonogramu wyświetlania nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem,
 • bezpieczeństwo – dzięki wielokrotnemu szyfrowaniu transmisji danych.

Badania przeprowadzone w pewnej sieci restauracji wykazały, że aż co piąty klient, który zamówił danie w promocji zrobił to pod wpływem informacji wyświetlanych właśnie na ekranie Digital Signage. Dodatkowo, w niektórych lokalach na ekranach promowano specjalną ofertę napoju i pizzy, dzięki temu sprzedaż napoju wzrosła średnio o 40% a pizzy o 36%. Powyższy przykład pokazuje jaką wartość dla przedsiębiorcy niesie za sobą instalacja ekranów Digital Signage.

Wybrane realizacje:

Zapraszamy do kontaktu

prokom-logotype-footer.png
Kasy fiskalne, oprogramowanie InsERT dla firm, outsourcing IT, komputery i laptopy, terminale płatnicze.
Partner Insert Rabka subiekt rachmistrz
Partner Brother Rabka urządzenia wielofunkcyjne drukarki