bg instalacje montaz

Fachowe & sumienne

Montaże & instalacje sprzętu

Nie wiesz, jak zamontować sprzęt i instalację? Niech nie będzie to dla Ciebie powód do zmartwienia. Taką wiedzę mamy my i chętnie się z nią podzielimy. Posiadamy nie tylko odpowiedni sprzęt, aby instalacja była stabilna i solidna (choć nie gwarantujemy przetrwania wybuchu bomby atomowej), ale przede wszystkim fachowców, którzy wiedzą, jak go wykorzystać. Gdy zobaczysz efekty ich pracy, zdziwisz się, jak można było wcześniej żyć bez instalacji…

a wiedza & zespół

Zapewniają optymalne działanie urządzeń

Mając fachowców po swojej stronie, możesz mieć pewność, że zainstalowane przez nich systemy i sprzęt będą działać do końca świata – a może nawet o jeden dzień dłużej? Elektronika to nie kobieta i nie wykazuje się kapryśnością. Jeśli jest dobrze zamontowana, będzie działać pewnie i bez zaskoczeń. Jedynym zaskoczeniem będzie Twoje – przecież nie spodziewasz się, że wszystko może pracować aż tak sprawnie i optymalnie, prawda?

 

Zaletą naszego zespołu jest nie tylko to, że pracują w nim ludzie mający solidną wiedzę, ale również i to, że cechuje ich olbrzymia kreatywność. Dla nich słowo „nie da się” nie istnieje – jeśli będzie trzeba, zastosują rozwiązania niekonwencjonalne, jednak bez obaw – cały czas twój komfort oraz sprawność działania instalacji jest dla nich na pierwszym miejscu. Jeśli nie wiesz, jak ma przebiegać instalacja, z chęcią doradzą Ci najlepsze możliwe rozwiązanie. Zajmują się tym od lat i możesz polegać na ich opinii – niejedno już widzieli, a źle położone instalacje, jakie widzieli w swojej karierze, śnią im się po nocach. Działają szybko – dzięki czemu przeciętny montaż nie zajmie wiele czasu!

 

ikona montaz2

Montaż telewizji i odbiornika satelitarnego

Masz odbiornik satelitarny? Świetnie! My natomiast mamy ludzi, którzy zamontują go tam, gdzie tylko będziesz chciał. Oczywiście wnętrza budynków, podziemne komnaty i piwnice nie wchodzą w grę. Zaufaj nam – mamy w tym wieloletnie doświadczenia.

ikona montaz5

Montaż multimediów

Świat multimediami stoi. Nie chcesz chyba mieć gorzej? Dzięki naszym fachowcom nie tylko zostaną one należycie zamontowane, ale także możesz dowiedzieć się od nich, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb. A wiedza cenniejsza niż pieniądze, prawda?

ikona montaz6

Inteligentny dom

Lubisz sterować muzyką z poziomu swojego smartfona lub tabletu? A co gdybyś mógł tak samo sterować kinem domowym, ogrzewaniem, oświetleniem, czy nawet zraszaczami trawnika w swoim ogródku? To wszystko możliwe dzięki inteligentnej instalacji.

ikona montaz3

Montaż sieci strukturalnych

Sieć strukturalna to sprawa skomplikowana. Można oczywiście kłaść ją samemu, ale są małe szanse, że to się uda. Zamiast męczyć się z tym osobiście, zagoń do pracy fachowców – a nasza ekipa wręcz uwielbia montaż sieci strukturalnych. Nie wierzysz? Zobacz ich w pracy!

ikona montaz4

Montaż nagłośnienia

Dźwięk ma być słyszalny wszędzie? Nasi magicy od spraw audio już z daleka zobaczą, gdzie powinno stać nagłośnienie. Możesz ich posłuchać i zahipnotyzować każdego, kto będzie w okolicy. Możesz też zamontować nagłośnienie samodzielnie… ale będziesz tego żałować. A po co się smucić?

ikona montaz1

Montaż monitoringu

Nikt nie lubi, kiedy nagle znika obraz z kamer monitoringu ustawionych na dom sąsiada. Jeśli montowali to nasi fachowcy, może to oznaczać tylko jedno - sąsiad się zorientował i użył baseballa do zniszczenia kamer. To jedyny wyjątek, gdy zamontowany przez nas monitoring nie będzie działać prawidłowo.

prokom-logotype-footer.png
Kasy fiskalne, oprogramowanie InsERT dla firm, outsourcing IT, komputery i laptopy, terminale płatnicze.
Partner Insert Rabka subiekt rachmistrz
Partner Brother Rabka urządzenia wielofunkcyjne drukarki