bg firma

Elektronika & pasja

Fundamentem praktycznych rozwiązań

Lubisz, jak wszystko działa, jak należy? To dobrze, bo my także. Jednak aby wszystko działało tak, jak trzeba, potrzebne jest solidne zaplecze. Obojętnie, czy będzie to telewizja, czy dostęp do sieci – wszystko musi ze sobą idealnie współdziałać i dawać gwarancję stabilności. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego o instalacjach wiemy wszystko, dzięki czemu możemy stworzyć naprawdę solidny fundament dla wielu praktycznych rozwiązań. Elektronika to po prostu nasza pasja!

bg firma2

wiedza & sprzęt

Dopełnieniem indywidualnej obsługi

Czasami bywa tak, że w teorii wszystko ładnie wygląda, jednak w praktyce nie zdaje egzaminu. Ale… nie u nas! U nas tworzymy taką teorię, która sprawdzi się w praktyce – w czym pomaga nam dopasowany do każdego zadania sprzęt. Dzięki temu możemy robić wszystko, co tylko dopuszczają prawa fizyki – więc cudów nie będzie, ale solidność i sprawne działanie jest zagwarantowane przez fachowe doświadczenie naszej ekipy. Możesz się o tym przekonać w każdej chwili!

Wszystko to w całości

Pozwala na wyjątkowe podejście do klienta

ikona firma1

Bogate doświadczenie

Bierzemy do siebie tylko ludzi, którzy naprawdę znają się na rzeczy – w tym celu testujemy ich bardziej, niż testowano Gagarina przed lotem w kosmos. Dzięki temu wiemy, że mają oni doświadczenie, które daje rękojmię doskonałego wykonywania zadań!

ikona firma3

Potężne zaplecze

Choć nie mamy tajnych baz na Alasce, nasze zaplecze technologiczne jest wystarczająco duże, aby mogło być wykorzystane nawet przy najbardziej wymagających zadaniach. A wspiera je zaplecze wiedzy, którą skrzętnie gromadzimy i wykorzystujemy specjalnie dla Ciebie!

ikona firma2

Ekspercka załoga

Jeśli istniałby Hogwart dla branży IT, nasi pracownicy z miejsca mogliby zdawać tam egzaminy – i każdy dostałby najwyższe oceny. Załoga składa się z ludzi, którzy obudzeni w środku nocy daliby radę zamontować perfekcyjnie każdą instalację – i to z opaską na oczach!

ikona firma4

Wypracowana sieć kontaktów

Kto? Jak? Gdzie? Dlaczego? Ty nie musisz tego wiedzieć. My to wiemy. Dlatego też możemy działać perfekcyjnie – jesteśmy w stanie dopasować rozwiązania do twoich potrzeb. Oczywiście mamy na myśli tylko legalne działania.

Bo liczy się nie tylko tu i teraz

Ważniejsze jest zadowolenie z wieloletniej współpracy

Dla nas nie jesteś przysłowiowym Kowalskim, którego trzeba odfajkować i o nim zapomnieć. Dla nas każdy klient traktowany jest jak gość pięciogwiazdkowego hotelu, dlatego może liczyć na to, że będziemy dokładać wszelkich starań, aby był zadowolony. A gdy będzie zadowolony, z pewnością na jednorazowym kontakcie się nie skończy – bo po co ma szukać czegoś, co już ma?


Zostań naszym klientem, a z pewnością nie będziesz chciał współpracować z innymi!

ikona numbers1

0
lat kreatywnej elektroniki

ikona numbers2

0
Lat Innowacji

ikona numbers3

0
Kontaktów partnerskich

ikona numbers4

0
Uśmiechów klientów
prokom-logotype-footer.png
Kasy fiskalne, oprogramowanie InsERT dla firm, outsourcing IT, komputery i laptopy, terminale płatnicze.
Partner Insert Rabka subiekt rachmistrz
Partner Brother Rabka urządzenia wielofunkcyjne drukarki