bg nc

Świat w zasięgu ręki

Telewizja, internet & telefon

XXI wiek to okres, kiedy nie można żyć bez multimediów. Jeśli chcesz korzystać z wszystkich technologii, nie jest mądrym pomysłem branie abonamentu na telefon u jednego operatora, wykupienia pakietu kanałów u drugiego, a telefonu u trzeciego. Pomijając fakt, że musisz wykonywać trzy osobne przelewy co miesiąc, pakiet zawsze wychodzi taniej. I takie właśnie pakiet mamy dla Ciebie. Zobacz, dlaczego NC+ jest czymś, co znacznie umili twoje życie!

Transparentna & wyjątkowa oferta

Multimedialny fantastyczny świat

Kruczki są miłe - ale nie w umowach. W naszej nie znajdziesz żadnego. Mamy dla Ciebie za to jasną umowę, w której każdy punkt zrozumie nawet dziecko. Nie wierzysz? Pokaż ją dziecku. Nie zaliczamy się do tych firm, dla których klient jest kimś, z kogo chcemy wyssać ostatnią kroplę krwi. Dla nas każdy klient to ważny partner i przyjaciel, któremu chcemy dostarczyć jak najlepszą ofertę. A czy można oszukać przyjaciela?

 

Nie będziemy Cię męczyć dziesiątkami paragrafów i setkami podpunktów. Nie damy Ci do podpisania umowy najeżonej fachowym słownictwem (jak np. „cyfrowy schmetterling”), po której poczujesz się niczym polskie dziecko usiłujące czytać po chińsku. Dostaniesz na niej klarowne zapisy, które nawet wspomniane dziecko zrozumie. Długość umowy, opłaty, warunki odstąpienia – wszystko, co tylko związane z naszą współpracą z Tobą! A jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub myślisz, że mamy jakiegoś asa w rękawie, po prostu zadzwoń i zapytaj, jeśli cokolwiek wzbudza Twoje zaniepokojenie. Wyjaśnimy Ci wszystko, co tylko chcesz wiedzieć. Możesz zrobić to w każdej chwili.

 

ikona nc1

Hipnotyzująca telewizja

Jesteś miłośnikiem seriali? Kochasz kino akcji? Śledzisz świat telewizji? Cokolwiek lubisz, mamy to dla Ciebie w atrakcyjnej cenie i najlepszej jakości. Nasz pakiet usług pozwala Ci na stworzenie telewizji marzeń, przy której zapomnisz o świecie. Porada – zanim zaczniesz oglądać oferowane przez nas kanały, przygotuj sobie zapasy jedzenia i picia. Najlepiej na pół roku.

ikona nc3

Nowoczesna telefonia

Smartfon lubi być w akcji. Z nami – będzie w pełni zadowolony. Oferujemy Ci stabilne połączenia z… kim tylko chcesz! Łączność z cały światem i obsług wszystkich nowoczesnych standardów telekomunikacyjnych to dla nas chleb powszedni.

ikona nc2

Błyskawiczny internet

Zauważyłeś, że strony otwierają się, zanim wpiszesz nazwę? Właśnie tak działa nasz internet. Jest szybszy od myśli, a gdy przeprowadzasz radosną rozwałkę przeciwników w grach mmo, nie przeszkodzi Ci w tym żaden lag. A jak szybko ładują się filmiki na YouTube… Kiedyś będą na ten temat krążyć legendy.

prokom-logotype-footer.png