bg serwis

Panaceum na problemy

Z twoim sprzętem elektonicznym

Pewnie nie uwierzysz, ale uderzanie młotkiem w sprzęt nie sprawi, że zacznie on działać. Naprawdę. Poza tym, po co się męczyć z szukaniem młotka i marnować siły na uderzenia? Lepiej daj nam znać, że sprzęt szwankuje, a nasza ekipa zajmie się tym problemem. Ci ludzie widzieli już niejedno, więc jakakolwiek będzie przyczyna tego, że elektronika nie działa tak, jak trzeba – nie zdziwią się, ale od razu będą wiedzieli co zrobić, aby wszystko sprawowało się należycie.

Czyste i klarowne zasady

Działania pomocy serwisowej

"Panie kierowniku, a dałoby się to naprawić?" - "Zrobimy tak, żeby było dobrze. Będzie Pan zadowolony." To często słyszane dialogi w naszym serwisie. Pęknięte ekrany, przegrzewające się serca (oczywiście komputerów), czy kołyszące się jak żaglówka na wietrze wejścia ładowania w smartfonie to tylko niektóre z problemów, jakie rozwiązują nasi fachowcy. Wprawdzie z dostrzeżeniem czarnej dziury przez teleskop moga mieć drobne problemy, jednakże znalezienie przyczyny problemu z telefonem czy komputerem idzie im bardzo sprawnie, gdyż elektronika nie ma przed nimi tajemnic.

ikona montaz1

Serwis komputerów i notebooków

Chyba nikt nie lubi gdy musi długo czekać aż wczyta się jego ulubiona strona internetowa, lub włączy się program. Dodatkowym utrudnieniem może okazać się niedziałający ekran laptopa. Nasi fachowcy z przyjemnością rozprawią się zarówno z jednym jak i drugim problemem.

ikona montaz1

Serwis telefonów i tabletów

Przez przypadek wypuściles telefon z rąk? Bum.. i nieskazitelny jak do tej pory ekran zdobi teraz spore pęknięcie? Nie ma problemu! Gniazdo ładowania w tablecie rusza się jak komar przyklejony do lepu a bateria trzyma zaledwie parę godzin? Tym również zajmą się nasi fachowcy.

prokom-logotype-footer.png
Kasy fiskalne, oprogramowanie InsERT dla firm, outsourcing IT, komputery i laptopy, terminale płatnicze.
Partner Insert Rabka subiekt rachmistrz
Partner Brother Rabka urządzenia wielofunkcyjne drukarki