bg opieka techniczna

Odpowiednia wiedza

oraz wymierne rozwiązania

Sprzęt elektroniczny ma to do siebie, że wymaga odpowiedniego dostosowania oraz konserwacji. W obydwu przypadkach potrzebna jest wiedza na ten temat – jeśli spróbujesz samodzielnie, może być… hm… różnie. Dlatego nie ryzykuj, a powierz takie sprawy ludziom, którzy znają się na rzeczy – czyli naszej załodze. Ich wiedza zostanie zmieniona na optymalne rozwiązanie, dzięki któremu poczujesz pełen komfort z używania swojego sprzętu!

Sprawna opieka techniczna

Podstawą sukcesu Twojej działalności

Podobnie jak w przypadku samochodu, także sieci, elektronika oraz sprzęt RTV wymagają osoby, która sprawdzi, czy wszystko z nimi w porządku. Opieka techniczna pozwoli uniknąć awarii – jeśli zobaczy się wcześniej, że któryś z elementów sprzętu jest mocno zużyty, można szybko go wymienić i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. A kto lepiej określi, czy wszystko jest w porządku, jak nie nasi fachowcy? No właśnie…

 

Dlatego pod tym względem nie ufaj sobie – zaufaj nam. Nasza załoga składa się z ludzi, którzy już na pierwszy rzut oka ocenią, czy wszystko w porządku z Twoim cennym sprzętem, a jeśli wykryją, że coś brzydko pachnie (i nie jest to wina kota!), natychmiast podejmą interwencję. A nie chcesz chyba, aby sprzęt odmówił posłuszeństwa w najważniejszej chwili? Dzięki nam unikniesz bardzo nieprzyjemnej niespodzianki i popsucia sobie humoru. Poza tym Twoja działalność będzie bardziej poważana, gdy klienci i kontrahenci zobaczą, że zawsze u Ciebie wszystko gra, prawda?

 

ikona opieka1

Outsourcing IT

Potrzebny Ci program, monitorowanie sieci czy też porządna administracja bazą danych? Możesz zapisać się na kurs i powoli wszystkiego nauczyć w teorii i praktyce. Ale szybciej będzie, jeśli powierzysz takie zadania nam. My już wiemy wszystko, co potrzeba.

ikona opieka3

Fachowe doradztwo

Nie wiesz, czy żółty kabelek ma być w czerwonym otworze, czy czerwony w żółtym? Kto by takie rzeczy spamiętał, prawda? Otóż osobami, które pamiętają takie rzeczy, są nasi fachowcy. Poza tym zaoszczędzą Ci utraty pieniędzy, doradzając najlepszy dla Ciebie sprzęt!

ikona opieka2

Profesjonalne audyty

Coś nie gra, a nie wiesz co? Nie rozmyślaj nad tym, tylko powierz dowiedzenie się tego naszym ludziom. Wypatrzą rzeczy, o których możesz nie mieć pojęcia. A gdy wypatrzą, otrzymasz raport bardziej profesjonalny, niż hamburger w McDonaldzie. I doradzą, co zmienić, żeby było do przodu.

prokom-logotype-footer.png
Kasy fiskalne, oprogramowanie InsERT dla firm, outsourcing IT, komputery i laptopy, terminale płatnicze.
Partner Insert Rabka subiekt rachmistrz
Partner Brother Rabka urządzenia wielofunkcyjne drukarki