bg obsluga muzyczna

Wyższe doznania muzyczne

oraz wesoła pozytywna energia

Dobra zabawa bez muzyki? Niemożliwe! A jeśli już muzyka, to musi być słyszalna w perfekcyjnej jakości, aby nogi same rwały do tańca. Mamy rozwiązania, dzięki którym nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie koło dźwięków – obojętnie, czy będzie śpiewać Krzysztof Krawczyk czy Iron Maiden. Dzięki temu możesz robić imprezy, które przejdą do lokalnej historii… a przynajmniej na długo zapamiętają je okoliczni mieszkańcy.

Ciekawe mieszanka akustyczna

Którą z pewnością zapamiętasz na długo

Człowiek ma pięć zmysłów. Za wzrok, węch, dotyk i smak nie odpowiadamy. Ale możemy wziąć pełną odpowiedzialność za to, że systemy dźwięku, zainstalowane przez naszych fachowców, rzucą Cię na kolana - a razem z Tobą resztą osób, które znajdą w ich zasięgu. Nieważne, czy z głośników będą wydobywać się czarujące dźwięki hiszpańskiej gitary, uderzać Nasy techno czy muzyka chillout, nasi fachowcy sprawią, że każdy ton zostanie należycie wyeksponowany.

 

Nasze instalacje nagłośnieniowe to legenda sama w sobie. Inne firmy reklamują się jako perfekcyjne, doskonałe, fachowe… my tego nie musimy. To właśnie my jesteśmy synonimem tych słów. Trudno zresztą się temu dziwić. Po pierwsze – mamy fachowców, którzy doskonale orientują się we wszystkich niuansach dźwięku i są w stanie rozróżnić różnicę 1 dB ze słuchu i odległości 500 metrów. Po drugie – nasz sprzęt to wyłącznie najlepsza jakości najlepsze, sprawdzone marki, które obsługują zarówno wielkie, letnie festiwale, jak i kameralne kluby na całym świecie. Jest to piorunujące połączenie i aż szkoda, że Elvis tego nie dożył… choć podobno ostatnio widziano go pod Pułtuskiem.

 

ikona muzyka2

Imprezy tradycyjne

Szukasz nagłośnienia na imprezę urodzinową, firmową, szkolną? Chyba nie myślisz, że ktoś zrobi to lepiej od nas? Jeden kontakt i już możesz mieć pewność, że jakość muzyki na zaplanowanej imprezie będzie tym, co goście i uczestnicy zapamiętają najbardziej.

ikona muzyka3

Profesjonalne nagłaśnianie

Spraw, aby Cię słyszano! Chcesz przemawiać do tłumów? Puścić im kojącą muzykę? Sprawić, że spędzą przyjemnie czas? Nie ma problemu – powiedz tylko, jaki ma być efekt, a my dokonamy cudu i sprawimy, że twoje słowo stanie się ciałem. Naprawdę.

ikona muzyka1

Imprezy dla firm

Rozruszaj swoich pracowników! Nawet największy sztywniak ruszy do tańca, gdy podasz mu muzykę w odpowiedniej jakości. Czy to księgowa, czy pan Mietek z kotłowni – takiej muzyki jeszcze nie słyszeli. A jakiej? Konkretnie – takiej, za której emisję odpowiada nasza firma.

ikona muzyka4

Inowacyjne oświetlenie

Światło... Czy wiesz, że możesz osiągać nim zamierzone efekty? Motywacja pracowników? Reklama? Oświetlenie na radosną zabawę? Nasza firma nie taki rzeczy robiła. I możesz wierzyć lub nie, ale zawsze klienci byli w pełni zadowoleni!

prokom-logotype-footer.png